🇨🇿 Florence, mi amor.


Pokud znáte tuto konferenci Way Up North, je to velmi příjemná událost, která se tentokrát koná v půvabné Florencii 7.-8. května.


👉 https://wayupnorth.co/florence-2024-schedule/


Tentokrát bohužel nemůžu, ale mám na tuto vyprodanou konferenci vstupenku v předprodeji. Dejte mi vědět, pokud byste měli zájem. Cena je 183Eur. Snad si někdo užije tu pravou toskánskou atmosféru. Napište mi na e-mail eva@evaneuman.com


Toskánsko je opravdu láska. Naposledy, když jsem s kamarádkou cestovala po celém Toskánsku, bez nějakého velkého plánu, jsme si to tam moc užily.


Jaké je vaše místo, které milujete? Řekněte mi.


🇬🇧 Florence, mi amor.


If you know this conference, Way Up North, it is a very delightful event, this time taking place in charming Florence, 7-8th May. 


👉 https://wayupnorth.co/florence-2024-schedule/


Unfortunately I can't make it this time, but I have an early bird ticket for this sold out conference. Let me know if you would be interested. The price is 183Eur. Hopefully someone can enjoy the truly Tuscany vibe. Write me email eva@evaneuman.com


Tuscany is truly love. Last time when I was traveling around whole Tuscany with my friend, without any big plan, we had so great time there. 


What is you place which you love? Tell me.