Také jsem byla nevěsta a vím, jak jsou tyto fotografie po určité době výjimečné.


Dodávám velmi estetické snímky v uvolněné atmosféře. Využiju veškeré své desetileté znalosti a zkušenosti, tak abyste se měli k čemu vracet po zbytek života.


Katka sdílí své zkušenosti se svatebním a rodinným focením.


Katka mluví o tom, jak proběhl jejich svatební den a následující dvě focení s maličkými dětmi. Co jí pomohlo a jak se s tím Eva popasovala.

Ceník & termíny


▸ Základní balíček pro intimní svatbu v celkové délce 6 hodin začíná na 20 000 CZK.

▸ Během sezóny mohu poskytnout omezený počet celodenních svateb. Tak aby byly fotografie doručeny včas a s náležitou péčí.

▸ Svatební nabídka se pohybuje mezi 6 až 12 hodinami.

▸ Všechny svatební varianty obsahují online galerii na jeden rok. Tisky a Fotoalba se dají přidat navíc ke všem nabídkám.


Volné sobotní termíny v roce 2023: 22. července, 5. srpna, 2. září, 23. září, 7.října, 21. října. Pátky a všední dny na vyžádání.

▸ Volné termíny na 2024 na vyžádání.

10leté zkušenosti v oboru, znamenají třeba:

Kind words

Kristýna & Marek

"Evka je rozhodně víc než "pouhý" fotograf, během naší svatby často plnila i funkci svatební koordinátorky, kterou jsme neměli. Eva je neuvěřitelně empatický člověk a vždy dokáže vycítit, co a jak se od ní očekává, zároveň má ale vše plně pod kontrolou. Musíme také ocenit předsvatební focení, kde odpadly všechny stresy a focení během samotného svatebního dne bylo velmi uvolněné. Prostě jsme už věděli do čeho jdeme :) Eviny fotky jsou jednoduše nádherné a především vystihují emoce našeho dne. "

VÍCE RECENZÍ

Proces, krok za krokem

1.Portfolio


Koukněte na alba v Journalu, kde uvidíte ukázky z celých svateb. Bubete mít představu, jak může vypadat výsledek. Jestli vás alba zaujmou a osloví, tak jsem možná člověk, kterého hledáte.


Vůbec se neostýchejte a nezávazně mi zavolejte. To, jestli si padneme do oka poznáme stejně během pár minut. Z mé zkušenosti chemie u svatebního focení hraje velkou roli.

2.Setkání


Potkáme se, online nebo offline. Záleží na našich možnostech. Projdeme vše potřebné, Vaši představu, časový harmonogram, co si přejete i nepřejete.

Po podepsání smlouvy se potkáme u předsvatebního focení.

3.Svatební den


Přijedu na smluvené místo ve smluvený čas. Patřičně vybavená, nachystaná.


Den D. Budu součástí Vašeho podpůrného týmu. Tak, aby Vaše svatba byla co nejkrásnější. Budu se soustředit na Vás, Vaše potřeby, atmosféru, hosty a domluvené portrétování.

4.Dodání


Během 3 pracovních dní od svatby dostanete ukázku z celého dne. Kolem 20-30 fotek, tak abysses je mohli sdílet hned po svatbě s ostatními. Poté budu zpracovávat celou svatbu. Za 4-6 týdnů dostanete celou online galerii & tisky.


Fotoknihy potřebují před tiskem projít ještě schvalovacím procesem, proto jsou dodány později.

Ta za Foťákem

Dobrý den, jsem Eva Neuman a moc mě těší.

Mám talent pozorovat životy lidí a zachycovat jejich velké okamžiky. Dokážu je proměnit v neocenitelné snímky prostřednictvím svého objektivu.
Před deseti lety jsem přešla z pozice projektového manažera ve stavební společnosti k fotografii na plný úvazek. Jsem tak více spojena se svými silnými stránkami.
Zakotvila jsem v Praze, kde žiju se svými 3 malými dětmi a mužem.

Fotím mezinárodní svatby, rodiny a jiné projekty. Domluvím se anglicky a španělsky.

Jsem k dispozici v ČR a EU.

Poznejme se více:

1 / 4
wedding portfolio Eva Neuman Fine Art photographer empathy and elegance Bohemian Hightlands Cristian wedding
wedding portfolio Eva Neuman Fine Art photographer empathy and elegance Bohemian Hightlands Cristian wedding
wedding portfolio Eva Neuman Fine Art photographer empathy and elegance Bohemian Hightlands Cristian wedding
wedding portfolio Eva Neuman Fine Art photographer empathy and elegance Tuscany feeling evangelic ceremony